Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line aiatool Copenhagen

265.00 

265.00 

Vali värv
This option is required
Roheline värv Tumehall värv
Mõõdud
This option is required
46 x 56 x 76 cm
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Kaasaegne alumiiniumist aiatool, mugav ja funktsionaalne. Aiatool sobitub ideaalselt nii linnakorteri rõdule kui ka välikohviku terrassile.  

Mõõdud:  W52 x D63 x H80 cm, Istme kõrgus: 45 cm ja W46 x D56 x H76 cm, Istme kõrgus: 45 cm

Materjal: Cane-line pakub laias valikus mööblit pulbervärvitud alumiiniumist. Pulbervärv on kaitsev kiht, mis on valikus erinevates värvitoonides. Alumiiniummööbel sobib ideaalselt kasutamiseks nii välitingimustes kui ka siseruumides.

Hooldus ja puhastamine: Alumiiniummööbel vajab üldjuhul minimaalset hooldust. Kui mööblit hoitakse ranniku lähedal, tuleb seda sagedamini puhastada, kasutades värsket vett ja seepi. Mõlkide tekkimine võib kahjustada pulbervärvi. Halvimal juhul võib niiskus ulatuda alumiiniumini ja kahjustada viimistlust. Vaasid, klaas ja sarnased esemed võivad pinnale jälgi jätta, kui eseme all on veel mitu päeva niiskust. Hoidke pind puhta ja kuivana.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

mõõt

46 x 56 x 76 cm

värv

Roheline, Tumehall

Küsi infot