Cane-line diivan Kingston

1,595.00 1,840.00 

Puhasta
Kingston diivan on ainulaadse Taani disainiga sisustuselement mis ühendab endas välimööbli parimaid omadusi, moderne disain, mugavus ning funktsionaalsus. See diivan on osa Kingston sarjast mis sobitub ideaalselt igasse kohta.

Mõõdud: W150 x D86 x H78 cm (laius x sügavus x kõrgus), Istme kõrgus: 36 cm.

Materjal: Cane-Line Waeve on väga vastupidav, värvitud polüetüleen (PE), mis sobib ideaalselt välitingimustesse, sest on niiskuskindel ja talub välitemperatuuri kõikumisi. Nii kiudude struktuur kui ka kudumine (käsitsi kootud) tagavad elastsuse ja optimaalse istme mugavuse. Materjal on UV-kiirguse eest kaitstud ja vajab minimaalset hooldust. Ta säilitab oma värvi ja kuju aastaid. Iga ese võib oma tooni poolest natuke varieeruda tekitades punutise sisse kerge kontrasti. See annab mööblile ainulaadse, loodusliku ja eksklusiivse mulje. 

Hooldus ja puhastamine: Kuna toodet kasutatakse välitingimustes, on oluline regulaarselt seda puhastada pehme harja ja seebiveega. Pinnale koguneb erinevat mustust, langevaid lehti, marju, õietolmu või lindude väljaheiteid, aja peale nende eemaldamine võib olla raskem. Alternatiivina saab mööblit puhastada kõrgsurvepesuriga.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Mõõtmed-
bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

värv

Pruun, Valkjashall

padi

.padjata, hall padi, hallikaspruun padi, helehall padi, must padi, sinine padi, valge padi

    Shopping Cart
    Scroll to Top