Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line riiul Copenhagen

290.00 

290.00 

Vali värv
This option is required
Must värv Valge värv
Mõõdud
This option is required
52cm
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Copenhagen sarja riiul sobib ideaalselt nii linnakorterisse kui ka väliterrassile.Riiul on saadaval erinevates värvitoonides.

Mõõdud:  W52 x D32 x H34 cm ja W115 x D20,5 x H31 cm (ainult valge)

Materjal: Cane-line pakub laias valikus mööblit pulbervärvitud alumiiniumist. Pulbervärv on kaitsev kiht, mis on valikus erinevates värvitoonides. Alumiiniummööbel sobib ideaalselt kasutamiseks nii välitingimustes kui ka siseruumides.

Hooldus ja puhastamine: Alumiiniummööbel vajab üldjuhul minimaalset hooldust. Kui mööblit hoitakse ranniku lähedal, tuleb seda sagedamini puhastada, kasutades värsket vett ja seepi. Mõlkide tekkimine võib kahjustada pulbervärvi. Halvimal juhul võib niiskus ulatuda alumiiniumini ja kahjustada viimistlust. Vaasid, klaas ja sarnased esemed võivad pinnale jälgi jätta, kui eseme all on veel mitu päeva niiskust. Hoidke pind puhta ja kuivana.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

mõõt

52cm

värv

Must, Valge

Küsi infot