Tootekood: 75371018 Kategooriad: , ,

Casamance vinüülkattega fliistapeet 75371018

79.00 

16 laos (saab järeltellida)

Add to Wishlist

Kirjeldus

Casamance  vinüülkattega fliistapeet  75371018 , rulli mõõdud 10,05 m x 70 cm, mustrisamm 53 cm.
Kollektsioon: Textures Vegetales

Fliisalusel tapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks. Pindmine kiht on kaetud vinüüli või PVC kattega, mis tagab tapeedi väga hea puhastatavuse

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Tähelepanu! Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Tarneaeg: 2-4 nädalat (kui toote juures märge: saadaval järeltellimusel). Kui toode on Eesti laos (toote juures märgitud laoseis), siis 5 tööpäeva. 

Lisainfo

bränd

Casamance

materjal

Fliistapeet, Vinüülkihiga fliistapeet, Vinüültapeet

stiil

Imitatsioon, Orientaalne

värv

Pruun, Seepia

kollektsioon

Textures Vegetales

Küsi infot