Duro fliistapeet JENNY 678-02

39.00 

Saadavus: 6 laos (saab järeltellida)

JENNY

Koos Jennyga teeme jalutuskäigu aia lahedamatesse osadesse, lehestik on tihe ja väike ööbik saadab meid jalutuskäigul. Lilled ja lehed moodustavad uhke üksuse ja koduse tundega lõõgastava tausta. Jenny on saadaval valges, helerohelises ja sinises värvitoonis.

 

Duro fliistapeet 678-02,  rulli mõõdud 10,05 m x 53cm, mustrisamm 26,5 cm.

Kataloog: Blommor&Blad- õunaõis, lehestik ja linnulaul.Kas on midagi hiilgavamat kui siis, kui kevadel valgus tagasi tuleb ja suvi tuleb koos oma roheluse ja helgete öödega?

Duro kollektsioon Blommor&Blad (Lilled ja Lehed) viib teid erinevatesse aedadesse ja õitsvatesse aedadesse. Kollektsioon sisaldab seitset uut mustrit mitmes armsas värviskeemis.

Tähelepanu!  Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass.Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

bränd

Duro

materjal

Fliistapeet

stiil

Skandinaavia, Taimed / loodus

värv

Roheline

    Shopping Cart
    Scroll to Top