Tootekood: 680-03 Kategooriad: ,

Duro fliistapeet LILLSTJÄRNA 680-03

56.00 

40 laos (saab järeltellida)

Add to Wishlist

Kirjeldus

Duro fliistapeet Lillstjärna 680-03 , rulli mõõdud 10,05 m x 53cm, mustrisamm 3,3 cm.
Kollektsioon: Blommor&Blad

Duro kollektsioon Blommor&Blad (Lilled ja Lehed) viib meid erinevatesse õitsvatesse aedadesse. Kollektsioon sisaldab seitset uut mustrit mitmes armsas värviskeemis.

Lillstjärna (Väike täht) on alati armastatud klassika,  väike, detailne ja sõbralik. Eriti kena koos  puidust laudisega.

Fliistapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin.

Tähelepanu!  Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass.Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Duro

materjal

Fliistapeet

stiil

Klassikaline, Klassikaline/maakodu, Skandinaavia

värv

Roheline

Kollektsioon

Blommor&Blad

Küsi infot