Duro fliistapeet VILDROS 683-02

39.00 

Saadavus: 27 laos (saab järeltellida)

VILDROS ( Metsik roos)

Metsik roos on muster, mis viib meid kõrge aia tagusesse aeda.Me hoolitseme nende eest hoolikalt ja mööda käänulisi teid leiame aarded nagu roosid, moonid ja kõikides värvides mägised rohttaimed. Värvid on sinises ja rohelises, looduse enda rahustavad värvid. Kollane ja punane mõjutavad lopsakat tunnet. Tere tulemast meie kolme värviskeemi- helesinise, sinise , roosa ning rohelise , kollaste ja punaste lilledega botaniseerima.

Duro fliistapeet 683-02 , rulli mõõdud 10,05 m x 53cm, mustrisamm 53 cm.

Tähelepanu!  Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass.Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

 

 

bränd

Duro

materjal

Fliistapeet

stiil

Skandinaavia, Taimed / loodus

värv

Kollane, Punane, Roheline

    Shopping Cart
    Scroll to Top