Tootekood: 29126 Kategooriad: ,

Prestige Wallcoverings fliistapeet 29126

46.00 

14 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Prestige Wallcoverings fliistapeet 29126, rulli mõõdud 10 m x 53 cm, mustrisamm 64 cm.
Kollektsioon: Negin

Fliistapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin.

Tähelepanu! Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistüki ja kataloogiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number – see on justkui selle rulli pass.Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu.Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid.Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Prestige Wallcoverings

materjal

Fliistapeet

stiil

Moderne/skandinaavia

värv

Hall, Heleroosa

Kollektsioon

Negin

Küsi infot