Tootekood: 216305 Kategooria:

Sanderson fliisist pilttapeet 216305

395.00 

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Sanderson fliisist pilttapeet, kollektsioon WATERPERRY, disain MAGNOLIA AND BLOSSOM 216305, paneel laiusega 137cm,  H 300cm. Sobitub Sandersoni pilttapeediga 216306

Magnolia&Blossom- kangasel ja õrna pärlmutterhelgiga taustal joonistuvad välja suured magnooliaõied, mis segunevad kirsside roosaka ja visteeria sinaka õitemerega ning tekitavad meis tunde nagu oleksime sisenenud lopsakasse fantaasiaaeda. Värvilaike lisavad erksavärvilised linnukesed ja mesilased.

Fliistapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin.

Tähelepanu! Tegemist ei ole laovaliku tapeediga. Antud tapeedi tarneaeg on 2-4 nädalat. Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Sanderson

materjal

Fliistapeet

värv

Hall, Hallikasroheline, Kirju, Liivakarva, Lilla, Loodusvalge, Roheline, Roosa, Sinakasroheline, Sinine, Valkjashall

Kollektsioon

Waterperry

Küsi infot