SK Filson fliistapeet DE41822

32.00 

Saadavus: 18 laos

Tootekood: DE41822 Kategooria:

SK Filson fliistapeet DE41822, rulli mõõdud 10,05 m x 52cm, mustrisamm 0 cm

Kataloog: Sovereign

Tähelepanu! Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

 

Tapeet on eelliimitud. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

 

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu.

Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

bränd

SK Filson

materjal

Fliistapeet

stiil

Metalne, Triibud, Ühevärviline

värv

Hõbedane, Valge

    Shopping Cart
    Scroll to Top