Mööbel

Kodu on koht, kus iga tuba ütleb midagi Sinu olemuse kohta!

Salong Muster pakub laias valikus erinevat mööblit nii kööki-söögituppa, elutuppa, magamistuppa, lastetuppa kui terrassile.

Meil leidub nii romantilist, trendikat retrohõngulist kui ka karget põhjamaist mööblit ja hubast ameerika mööblit. Oma lemmiku leidmiseks tule ja tutvu!

Erilise klientide poolehoiu on Mustris leidnud Hollandi kaubamärkide Zuiver ja Dutchbone mööbel, millele on samade disainerite poolt lisandunud nüüd ka uus pilkupüüdev bränd Bold Monkey. Suure osa nende kaubamärkide toodetest leiate ka meie e-poest.

Zuiveri tooteid iseloomustab trenditeadlikkus, värskus, nooruslikkus ja originaalsus. Igal tootel on oma lugu, mida ta räägib. Igal tootel on oma DNA, millega ta silma paistab. Zuiver hoiab pidevalt silma peal uutel sisekujundustrendidel, mis inspireerivad nende disainereid looma Zuiverile iseloomuliku kiiksuga trendikaid tooteid. Ükski kollektsioon ei ole igav. See on tulevikku suunatud, kasutades uusi materjale, tehnikaid ja disaini.

Zuiver kataloog – 2021 sügis-talv

Dutchbone´i tooted on inspireeritud maailma eri paikadest, eriti just Idamaadest.  Asjadest, millel on oma käekiri,  olemus ja hing ning maistest värvitoonidest. Dutchbone´i kollektsioon on segu käsitööst ja tööstuslikust tootmisest. See on taskukohane ja stiilne. Pole vahet, kas elad mõnes suurlinnas või hoopis maapiirkonnas, Dutchbone´l leidub kõigile midagi.

Dutchbone kataloog – 2021 sügis-talv

Bold Monkey – Keegi pole sina ja just see on sinu jõud! – Oleme uus põlvkond – Segame omavahel julgust ja eredust – Absoluutselt kõik on meie kujunduslik mänguväljak – Absoluutselt kõik on meie kujunduslik mänguväljak – Meie eesmärk on maitsepiiride proovilepanek – Bold Monkey esitleb rikkaliku sisustusstiilide perekonda – Meie lähenemisviis on avaldatud 40-osalises tutvustuskollektsioonis – Sa kas vihkad seda või armastad seda!

Bold Monkey kataloog – 2021 sügis-talv

White Label Living on Hollandist pärit disainerite meeskonna poolt asutatud stiilsete kodutarvikute ja mööbli kaubamärk. Armastus disaini, reisimise ja erinevate riikide kultuuritraditsioonide vastu on teinud oma töö – kaubamärk on populaarseks saanud mitte ainult Hollandis, vaid ka enam kui 50 riigis üle maailma.

White Label Living on mitmekülgne kaasaegse mööbli ja kodutarvikute kollektsioon. Lihtsad vormid ja hoolikalt valitud materjalid võimaldavad kaubamärgi tooteid kasutada peaaegu igas interjööris. Igal aastal täiendatakse kollektsiooni nii meeskonna enda disainileidude kui ka maailma disaini enimmüüdud toodetega.

Bränd pöörab erilist tähelepanu materjalidele. Looduslik tammepuit, tiikpuu, punutud rotang metalliga kombinatsioonis võimaldavad luua mugava ja kaasaegse interjööri kogu eluks.

White Label Living kataloog – 2021 sügis-talv

 

Shopping Cart
Scroll to Top