Tootekood: 34660 Kategooria: Sildid: ,

Bloomingville skulptuur Alia

99.90 

2 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Bloomingville skulptuur Alia on lihtsalt hämmastav! Kunstiteos on mustast papjeemašeest käsitsi valmistatud. Kasutage seda väikese kunstiteosena ja kombineerige ta teiste sisustuselementidega, et saavutada kena ja isikupärane miljöö.

Papjeemašee käsitöö on väga vana ja ulatub tagasi 15. sajandi mogulite keisriteni. Papjeemašee-kausse, -aluseid, -vaase jne kasutati traditsiooniliselt kodudes kogu Indias.

Bloomingville papjeemašee esemed on valmistatud erinevatest allikatest saadud paberikiududest. Ülejäänud materjal koosneb puidukiududest, ringlussevõetud ajalehtedest, taimsetest ainetest ja ringlussevõetud tekstiilkiududest jne.

Paberimassi leotatakse vees kolm või neli päeva. Seejärel pannakse see kivimörtlisse ja jahvatatakse, nii et kogu tselluloos on ühesuguse konsistentsiga. Seejärel segatakse ja hoitakse materjalid kokku sideainete abil ning valmistatakse vaasideks ja kaussideks jne. Kui mass on valmis, kasutatakse puidust või messingist vorme, et valmistada soovitud kuju. Seejärel kihitakse tselluloosi, kattes kihid üksteise peale, kuni on saavutatud vajalik paksus ja ese on õige kujuga.

Mõõdud: L15xH40xW21 cm

 

Taani kodusisustusbrändi Bloomingville kohta võib õigustatult öelda, et see on Skandinaavia disain tema parimas esitluses: minimalism, lihtsus ja hubasus koos uusimate trendidega. 18a tagasi Betina Stampe (brändi loovjuht) ning tema abikaasa (brändi tegevdirektor) lõid väikese ettevõtte, püüdes jagada oma kirge – muuta iga päev helgemaks ja mõnusamaks. Sellest ajast on pereettevõte kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, kus töötab üle 70 töötaja, kogu maailmas on selle brändi esindajad ja edasimüüjad ning miljonid õnnelikud pered, kes kaunistavad oma kodud ja kortereid Bloomingville toodetega. Põhiväärtused jäid aga aastatega muutumatuks – suurepärane kvaliteet taskukohase hinnaga.

Lisainfo

bränd

Bloomingville

Küsi infot