Kinkekaardid

Mustril on kasutusel salongist ostetavad paberkinkekaardid ja E-poest ostetavad virtuaalsed kinkekaardid. Viimaste puhul saate peale kinkekaardi ostu oma e-posti aadressile allalaetava kinkekaardi, mille saate kas välja printida või siis kingi saajale edasi saata. Mustri kinkekaardid kehtivad soetamise hetkest 1 aasta jooksul kaupade ja teenuste eest tasumiseks, täpne kehtivuse lõppkuupäev on kinkekaardile märgitud. Mõlemaid kinkekaarte saab kasutada ostude eest tasumiseks nii salongis kui E-poes, järgnevalt selle kohta täpsem info.

Kui Teil on meie e-poest ostetud virtuaalne kinkekaart, siis piisab kui sisestate kinkekaardi numbri ostukorvis kupongi koodi lahtrisse ja seejärel vajutate nuppu „Kasuta kupongi“. Samuti saab E-poest ostetud virtuaalset kinkekaarti kasutada meie salongis, printides kinkekaardi välja või näidates kinkekaardi numbrit kassas oma telefonist teenindajale.

Kui soovite kasutada e-poes meie salongist ostetud paberkinkekaarte, siis vormistage tellimus, kirjutage märkustesse, et soovite tasuda kinkekaartidega ja pange tasumistingimuseks pangaülekanne. Kinkekaartidest saatke palun foto aadressile info@muster.ee. Saadame Teile vastavalt selle tellimuse kinnituse, kus näha veel maksmist vajav summa, mille saate ülekandega tasuda.

Näitan ainukest tulemust

Rohkem kahjuks ei leidnud :( Aga püüan järgmine kord tublim olla :)

Rohkem kahjuks ei leidnud :( Aga püüan järgmine kord tublim olla :)