Allahindlus!
Tootekood: ARCH 7 Kategooria: Silt:

Cane-line 2-kohaline diivan Arch

Original price was: 6,365.00 €.Current price is: 5,092.00 €.

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Elegantse disainiga Cane-line 2-kohaline diivan Arch. Cane-line kahe-kohaline diivan Arch on elegantne ja funktsionaalne mööbliese, mis ühendab endas kõrgekvaliteedilised materjalid, kaasaegse disaini ja suurepärase mugavuse.

Mõõdud: W184 x D91 x H87 cm (laius x sügavus x kõrgus), Istme kõrgus: 40 cm

Materjal: Cane-Line Waeve on väga vastupidav, värvitud polüetüleen (PE), mis sobib ideaalselt välitingimustesse, sest on niiskuskindel ja talub välitemperatuuri kõikumisi. Raam on valmistatud vastupidavast pulbervärvitud alumiiniumist.  Materjal on UV-kiirguse eest kaitstud ja vajab minimaalset hooldust. Ta säilitab oma värvi ja kuju aastaid. Iga ese võib oma tooni poolest natuke varieeruda tekitades punutise sisse kerge kontrasti. See annab mööblile ainulaadse, loodusliku ja eksklusiivse mulje. 

Hooldus ja puhastamine: Kuna toodet kasutatakse välitingimustes, on oluline regulaarselt seda puhastada pehme harja ja seebiveega. Pinnale koguneb erinevat mustust, langevaid lehti, marju, õietolmu või lindude väljaheiteid, aja peale nende eemaldamine võib olla raskem. Alternatiivina saab mööblit puhastada kõrgsurvepesuriga.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

padi

hallikaspruun iste ja seljatoe padi

Küsi infot