Kategooria:

Cane-Line aiamööbel ja aksessuaarid

Add to Wishlist

Kirjeldus

Taani firma Cane-Line aia- ja terrassimööbel on eksklusiivne ja luksuslik ning pakub lahendusi ka kõige nõudlikumale maitsele. 

Cane-line alustas indoor rotangmööbli tootmist 1987. aastal. Umbes 30 aasta pärast vallutas aga ettevõte maailmaturu, pakkudes ainulaadseid sise- ja välimööbli disainerkollektsioone. Cane-Line teeb aktiivset koostööd Taani parimate disaineritega, toodab mööblit, kasutades ülikvaliteetseid materjale ja ainulaadseid patenteeritud tehnoloogiaid, hoolides inimeste ja meid ümbritseva looduse eest.

Cane-Line mööbel sobib meie heitlikesse ilmaoludesse, seda võib terveks suveks õue jätta ning on lihtne hooldada. Aastaid on Cane-Line kasutanud oma mööblis ainulaadseid tehnoloogiaid, nagu näiteks Quick Dry Foam, Cane-Line eriline kudumistehnoloogia ja spetsiaalsed kangad, näiteks Tex, Sof-touch ja teised. Kõik spetsiaalsed tehnoloogiad ja materjalid vajavad minimaalset hooldust, on  vastupidavad niiskusele,  päikesevalgusele ja UV kiirgusele.

Cane-Line on ületamatu mugavus ja ajatu disain, loodud selleks, et muuta Teie elu paremaks.

See mööbel kindlasti jääb oma omaniku rõõmuallikaks pikkadeks aastateks.

 

Täpsemalt saate tootevalikuga tutvuda kataloogis ja kui miski huvitab, saatke hinnapäring aadressile info@muster.ee. Koostame Teile personaalse pakkumise kahe tööpäeva jooksul.

Cane-Line toodete tarneaeg on 1-3 kuud.

Lisainfo

bränd

Cane-line

Küsi infot