Tootekood: 3649TAL Kategooria: Silt:

Cane-line Drop kasvuhoone

3,565.00 

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Drop kasvuhoone on kujundatud Cane-line disainimeeskonna poolt.  Drop-sarja kuuluvad väliköök, söögilauad, baarilauad ja mini kasvuhoone. Drop sari on valmistatud eritellimusel loodud alumiiniumprofiilist, mis tagab tugeva konstruktsiooni ja elegantse välimuse.  

Mõõdud: W100 x D51 x H161,5 cm (laius x sügavus x kõrgus), 

Materjal:Cane-line tiikmööbel on valmistatud WWF-GFTN sertifitseeritud puidust, mis on teie garantii, et puit on saadud vastutustundlikult ja säästvalt majandatud metsadest. Tiik on lehtpuu, mis on kõrge õlisisalduse tõttu ideaalne välitingimustes kasutamiseks. Tiigipuidus mööbel tarnitakse töötlemata. Kui mööbel jääb töötlemata, Aja jooksul ilmub paatina, mis muudab puidu värvi kahvatuhalliks. Kui soovite säilitada algse kuldse värvi, soovitame tiikpuidust mööblit aeg ajalt uuesti õlitada, enne õlitamist pinda peaks aga kindlasti puhastama (sooja veega ja puhastusvahendiga). Arvestage, et tiikpuu on looduslik materjal ja seetõttu ta “elab”. See tähendab, et kuivamise ajal võivad tekkida väikesed praod ja liistud võivad kergelt kõverduda.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

Küsi infot