Tootekood: 11468TAL Kategooria: Silt:

Cane-line kiiktool Parc

955.00 

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Parc kiiktool on eksklusiivne disainitool Taani disainerite duo Foersom &Hiort-Lorenzen MDD poolt. Kiiktool on äärmiselt mugav kuna järgib kehakontuure. 

Mõõdud: W63 x D78 x H75 cm, istme kõrgus: 39 cm, käetugede kõrgus: 58 cm

Materjal: Cane-line tiikmööbel on valmistatud WWF-GFTN sertifitseeritud puidust, mis on teie garantii, et puit on saadud vastutustundlikult ja säästvalt majandatud metsadest. Tiik on lehtpuu, mis on kõrge õlisisalduse tõttu ideaalne välitingimustes kasutamiseks. Tiigipuidus mööbel tarnitakse töötlemata. Kui mööbel jääb töötlemata, Aja jooksul ilmub paatina, mis muudab puidu värvi kahvatuhalliks. Kui soovite säilitada algse kuldse värvi, soovitame tiikpuidust mööblit aeg ajalt uuesti õlitada, enne õlitamist pinda peaks aga kindlasti puhastama (sooja veega ja puhastusvahendiga). Arvestage, et tiikpuu on looduslik materjal ja seetõttu ta “elab”. See tähendab, et kuivamise ajal võivad tekkida väikesed praod ja liistud võivad kergelt kõverduda.

Hooldus ja puhastamine: Kui soovite kuldset värvi säilitada, tuleb mööblit regulaarselt õlitada. Kui sageli on seda vaja, sõltub kliimast ja kas mööbli kasutakse varjus, näiteks katuse all. Üldjuhul tuleks tiikpuust lauaplaate puhastada ja töödelda vähemalt paar korda aaastas. Kui teie tiikmööbel muutub pealt hõbehalliks või mustaks, saab seda puhastada soovitavalt tiikpuhastusvahendiga. Pärast puhastamist ja põhjalikku veega loputamist laske mööblil kuivada. Kui mööbel on täielikult kuivanud, võib seda õlitada. Kui mööbel on pikalt seisnud ning on arenenud paatina, võib enne puhastamist ja töötlemist lauaplaat lihvida. Puhastage lauaplaat iga päev niiske lapiga, vee ja pesuvahendiga. 

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

Küsi infot