Allahindlus!
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line küljelaud Time-Out

Original price was: 290.00 €.Current price is: 232.00 €.

Original price was: 290.00 €.Current price is: 232.00 €.

Vali värv
This option is required
Helesinine värv Valge värv
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Time-Out laud on kujundatud Strand + Hvass disainerite poolt, nende kujundatud on ka popularne On The Move laud. Mõte oli luua kaasaegset kujundust, kuid samal ajal peaks laud sobima paljudesse kohtadesse koos eri tüüpi mööbliga. 

Mõõdud:  W34,5 x D35 x H53,5 cm

Värv: valge ja helesinine

Materjal: Cane-line pakub laias valikus mööblit pulbervärvitud alumiiniumist. Pulbervärv on kaitsev kiht, mis on valikus erinevates värvitoonides. Alumiiniummööbel sobib ideaalselt kasutamiseks nii välitingimustes kui ka siseruumides.

Hooldus ja puhastamine: Alumiiniummööbel vajab üldjuhul minimaalset hooldust. Kui mööblit hoitakse ranniku lähedal, tuleb seda sagedamini puhastada, kasutades värsket vett ja seepi. Mõlkide tekkimine võib kahjustada pulbervärvi. Halvimal juhul võib niiskus ulatuda alumiiniumini ja kahjustada viimistlust. Vaasid, klaas ja sarnased esemed võivad pinnale jälgi jätta, kui eseme all on veel mitu päeva niiskust. Hoidke pind puhta ja kuivana.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Moderne/skandinaavia

värv

helesinine, Valge

mõõt

34,5 x 35 x 53,5 cm

Küsi infot