Cane-line laud Joy ümar

1,985.00 3,265.00 

Puhasta
Joy laud on elegantsete joonte ja laitmatu disaini kombinatsioon. Joy laud on minimalitsliku välimusega mis on saavutatud tänu kumeratele allumiiniumist jalgadele ja ilusa viimistlusega lauaplaadile mis on valmistatud kõrgsurvelaminaadist (HPL).

Mõõdud: DIA144 x H72 cm, tiigipuidust plaadiga DIA 120 cm

Materjal: 
Lauaplaat:
HPL / Compact laminaatplaadid on valmistatud vaiguga immutatud paberist, mis on pressitud väga kõrge rõhu all tugevaks kriimustuskindla pinnaga materjaliks. Kompaktsed laminaatplaadid vajavad üldjuhul minimaalset hooldust. Lauaplaadi ääred võivad ajaga heledamaks muutuda. Et sügav, must värv säiliks, tuleks lauaplaadi töödelda vähese linaseemne õliga.
Lauaraam: Cane-line pakub laias valikus mööblit pulbervärvitud alumiiniumist. Pulbervärv on kaitsev kiht, mis on valikus erinevates värvitoonides. Alumiiniummööbel sobib ideaalselt kasutamiseks nii välitingimustes kui ka siseruumides.

Hooldus ja puhastamine: Puhastage lauaplaat mikrokiudlapiga. Enamiku plekke saab eemaldada veega ja tavalise õrna nõudepesuvahendiga. Soovitame lauda põhjalikumalt puhastada vähemalt 2-3 korda aastas.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Mõõtmed-
bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

värv

Hall, Must, Must jalg+hall plaat, Must jalg+must plaat, Must jalg+tumehall plaat, Must plaat+tiigipuidust plaat, Tiigipuidust, Tumehall

    Shopping Cart
    Scroll to Top