Allahindlus!
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line lounge tool Nest

Original price was: 1,650.00 €.Current price is: 1,320.00 €.

Original price was: 1,650.00 €.Current price is: 1,320.00 €.

Vali värv
This option is required
Naturaalne värv Valge värv
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Nest lounge tool on kujundanud Foersom & Hiort-Lorenzen MDD poolt. See lounge tool on kõige parimas mõttes Taani klassikaline disain – lihtne, mugav ja kvaliteetne. 

Mõõdud: W90 x D80 x H74 cm, istme kõrgus: 40 cm

Värv: saab tellida kahes värvis, valge ja naturaalne

Materjal: Cane-Line Waeve on väga vastupidav, värvitud polüetüleen (PE), mis sobib ideaalselt välitingimustesse, sest on niiskuskindel ja talub välitemperatuuri kõikumisi. Nii kiudude struktuur kui ka kudumine (käsitsi kootud) tagavad elastsuse ja optimaalse istme mugavuse. Materjal on UV-kiirguse eest kaitstud ja vajab minimaalset hooldust. Ta säilitab oma värvi ja kuju aastaid. Iga ese võib oma tooni poolest natuke varieeruda tekitades punutise sisse kerge kontrasti. See annab mööblile ainulaadse, loodusliku ja eksklusiivse mulje. 

Hooldus ja puhastamine: Kuna toodet kasutatakse välitingimustes, on oluline regulaarselt seda puhastada pehme harja ja seebiveega. Pinnale koguneb erinevat mustust, langevaid lehti, marju, õietolmu või lindude väljaheiteid, aja peale nende eemaldamine võib olla raskem. Alternatiivina saab mööblit puhastada kõrgsurvepesuriga.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

värv

Naturaalne, Valge

Küsi infot