Allahindlus!
Tootekood: 85819482 Kategooriad: , ,

Casadeco vinüülkattega fliistapeet 85819482

23.80 

11 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Casadeco vinüülkattega fliistapeet 85819482, rulli mõõdud 10,05 m x 53 cm, mustrisamm 32 cm.
Kollektsioon: Five O’Clock

Fliisalusel tapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks. Pindmine kiht on kaetud vinüüli või PVC kattega, mis tagab tapeedi väga hea puhastatavuse.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Tähelepanu! Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Casadeco

materjal

Fliistapeet, Vinüülkihiga fliistapeet, Vinüültapeet

stiil

Klassikaline, Taimed / loodus

värv

Must, Tumehall

Kollektsioon

Five O'Clock

Küsi infot