Allahindlus!
Tootekood: 312480 Kategooria:

Eijffinger fliisist pilttapeet 312480

Original price was: 330.00 €.Current price is: 264.00 €.

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Eijffinger fliisist pilttapeet, kollektsioon ARTIFACT, disain SCULPED CLAY 312480,  rullis on 4 paani, mis tuleb mööda joont lahti lõigata.  Rulli mõõdud 53 cm x 11,20 m,  mustrisamm laiusesse 212cm,  H 280cm

Pildi laius 212cm ja koosneb 4 paanist.

Fliistapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin.

Tähelepanu! Tegemist ei ole laovaliku tapeediga. Antud tapeedi tarneaeg on 4-8 nädalat. Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Eijffinger

materjal

Fliistapeet

värv

helehall, Liivakarva, Naturaalne

Kollektsioon

Artifact

Küsi infot