Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Fargotex vaip Lagos

645.00 999.00 

645.00 999.00 

Mõõdud
This option is required
160 x 230 cm 200 x 300 cm
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Fargotex Lagos beige on loodusest inspireeritud karge mustriga pehme käsitöövaip. Saadaval mõõtudega 160×230 cm ja 200×300 cm.

Fargotex Handmade Collection on luksuslik kollektsioon käsitsi valmistatud vaipadest pidades silmas inimesi, kes hindavad originaalset disaini ja kõrgetasemelisi materjale. Vaibad on valmivad Indias käsitsi oma ala spetsialistide poolt. Vaipade kõrge kvaliteet on saavutatud tänu Uus-Meremaalt pärit kvaliteetse villale, viskooskiule, bambuskiule ja peenele tencel kiule. Fargotex Handmade Collection vaibad sobivad ideaalselt kaasaegsete minimalistlike kodude ja looduslike skandinaavia interjööridega.

Koostis: 100% viskoos.

Hooldusjuhis:

  1. Puhastage regulaarselt vaipa tolmuimejaga. Kasutage õrnalt ilma harjadeta tolmuimeja otsikut ja liikuge mööda vaipa piki kiudu.
  2. Viskoosvaipade iseloomulikuks omaduseks on “koorimis” efekt, mis tähendab väikeste kiudude eraldumist fliisist põhjalt. See naturaalne protsess on märgatavam esimesel kuuel kuul ja see ei ole tootmisdefekt.
  3. Maha loksunud vedelik kuivatage koheselt paberi või niiskust imava lapiga.
  4. Vältige pleki laialihõõrumist, puhastage plekke alati suunaga selle servadest sissepoole.
  5. Märjaks saanud vaipa kuivatage põrandal hästi ventileeritud ruumis või päikeselise ilmaga õues horisontaalsel pinnal.
  6. Pleki eemaldamiseks vaibalt leotage seda kergelt jahes vees (kuni 30 °C), lisades naturaalset seepi. Hõõruge kergelt käega piki vaiba kiu suunda ja loputage mustus välja. Kuivatage üleliigne niiskus paberrätikuga surudes ja jätke vaip kuivama.
  7. Ärge kasutage tugevaid kemikaale ja valgendajaid, sobivad ainult naturaalse PH tasemega õrnad puhastusained.
  8. Suurema mustuse korral viige vaip professionaalsesse vaibapuhastusse.
  9. Et vältida vaibale tekkivaid muljumisjälgi, liigutage mööblit regulaarselt

Tarneaeg: 2-4 nädalat (kui toote juures on märge: saadaval järeltellimusel). Kui toode on Eesti laos (toote juures märgitud laoseis), siis 5 tööpäeva.

Lisainfo

bränd

Fargotex

stiil

Industriaalne, Moderne/skandinaavia

mõõt

160 x 230 cm, 200 x 300 cm

Küsi infot