Tootekood: 51200122-1 Kategooria: Sildid: ,

Tanel Veenre pilttapeet Morocco Riad 51200122, 605(L)x250(K)cm

550.00 

2 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Tanel Veenre pilttapeet Morocco Riad 51200122. Mõõdud 605(L)x250(K)cm
Kollektsioon: Tanel Veenre, tootja: Baubauwall

 

Tükike moodsat orientaalset kunsti pilttapeedi disainil! Astu enda isiklikku riaadi ja kujutle end Maroko aeda täis detailsed, sümmeetrilisi kirjuid mustreid. Pilttapeet, mis kombineerib uus-araabialiku disaini Tanel Veenrele omaste hingeloomade ja detailsete karakteritega. Taba tapeedidisainis putukaid, merihobuseid ja teokarpe, kes kõik moodustavad korrapäraseid ringe. Helgelt heleroheline pilttapeet aktsenseinaks elutuppa, veidi idamaise hõnguga magamistuppa või söögitoa seinale.

Nagu kõik meie tapeedid on ka see tapeet trükitud keskkonnasõbralike värvidega hingavale, fliistapeedi materjalile. Sinu uus tapeet on lõigatud nummerdatud paanideks

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Tähelepanu! Foto on illustreeriva tähendusega – toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga kuvari seadistustest. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.
Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4 loetletud tingimustele ei saa tagastada vastavalt ostja soovile mõõtu lõigatud tooteid (kangad) ning ostjale spetsiaalselt tellitud kaupa (ostja poolt antud mõõtudega ostjale tellitud fototapeet), välja arvatud toote puuduste korral.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

materjal

Fliistapeet

stiil

Moderne/skandinaavia, Taimed / loodus

värv

heleroheline

Küsi infot