Tootekood: 313002 Kategooria:

Zoffany fliisist pilttapeet 313002

432.00 

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Zoffany fliisist pilttapeet, kollektsioon KENSINGTON WALK, disain TYNDALL  313002 , paneel laiusega 140cm,  H 300cm

Tyndall- see on suvemälestus jalutuskäigust Kensingtoni aia puudega ääristatud radadel, kus päikesevalgus helgib läbi tihedate puuvõrade paljudes varjundites. Õrn pärlmutterhelk aluspinnal tõstab esile lehtede kihilisuse, luues üleminekud heledate ja tumedate toonide vahel.

Fliistapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin.

Tähelepanu! Tegemist ei ole laovaliku tapeediga. Antud tapeedi tarneaeg on 2-4 nädalat. Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Zoffany

materjal

Fliistapeet

värv

Hall, helehall, Hõbedane, Must, Tumehall

Kollektsioon

Kensington Walk

Küsi infot