Tootekood: - Kategooria: Silt:

Zuiver tool Ocean

189.00 

189.00 

Vali värv
This option is required
Beež värv Helesinine värv Loodusvalge värv Must värv
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Tänapäeval aina rohkem inimesi loobuvad plastiku kasutamisest oma elus, kuid Zuiver grupi disainerid on kindel, et plastikul ja plastikul on vahe sees. Ocean tool on valmistatud ookeani plastikust. See on suurte puhastusoperatsioonide käigus kogutud plastik randadest ning kallastelt. Loomulikult ei saa kuidagi korvata 8 miljonit tonni plasti, mis igal aastal meie armastatud ookeanidesse satub. Kuid me saame kindlasti astuda sammu õiges suunas, sest isegi väikesed sammud käivitavad teatavasti suuri muutusi.

Ocean tooli metallraam on taaskasutatav ja viimistletud tooliga samatvärvi. Saadaval neljas värvitoonis!

Iga Ocean tool on varustatud QR-koodiga, mis näitab, kust täpselt sinu tooli plastmass on korjatud. QR-kood ütleb ka seda, kui palju plastikujäätmeid koguti teie tooli valmistamise kuupäevani.

Mõõdud: 55x43x85.50

 

Zuiveri kollektsioonist leiate disainmööblit, millel on oma iseloom, pisut mängulisust, mõnikord veidi retro hõngu, kuid alati unikaalse disainiga!

 

Tarneaeg:  Kui toode on Eesti laos (toote juures märgitud laoseis), siis kuni 5 tööpäeva. Kui tarneaeg on pikem (toote juures märge: saadaval järeltellimisel ), teatab sellest meie klienditeenindus.

Päritolumaa Holland

Lisainfo

bränd

Zuiver

värv

Beež, helesinine, Loodusvalge, Must

Küsi infot