Allahindlus!
Tootekood: 8401LGSG Kategooria: Silt:

Cane-line Diamond tool

Original price was: 605.00 €.Current price is: 484.00 €.

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Elegentse disainiga Diamond tool. Luksuslikus, ülim mugavus ja kaunis disain on peamised märksõnad Diamond tooli juures. Diamond tool on suurepärane valik neile, kes otsivad stiilset ja vastupidavat välimööblit.

Mõõdud: W56 x D61 x H80 cm, istme kõrgus 46 cm, istumissügavus 45 cm, käetugede kõrgus 65 cm

Materjal: Cane-line diivaniraamid on valmistatud vastupidavatest materjalidest nagu alumiinium ja kiudpunutis. Cane-line Weave®  kasutatakse punutiste tegemiseks, mis tähendab seda, et värv ei tuhmu ja võib viibida õues aastaringselt. Padjad on valmistatud ülipehmest ja mugavast Cane-line Natté kangast koos QuickDryFoamiga®, mis võimaldab vee kiiresti läbi voolata, aidates padjadel kiiremini kuivada.

Hooldus ja puhastamine: Regulaarne puhastus: pühkige tolm ja mustus maha pehme harja või tolmuimeja abil. Kasutage sooja vett ja pehmet seepi kangaste puhastamiseks. Loputage hoolikalt puhta veega ja laske kuivada. Kuivamine: Kui padjad saavad märjaks, pange need vertikaalselt, et vesi saaks välja voolata ja nad saaksid kiiresti kuivada. Hoiustamine: Kui mööblit ei kasutata, hoiustage padjad kuivas ja hästi ventileeritud kohas, et vältida hallituse teket.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Skandinaavia

padi

hall padi

Küsi infot