Sisustuskaubad

Maja koosneb seintest ja taladest, kodu aga armastusest ja unistustest!

Kodu on koht, mis näitab aastatega kogutud enesekindlust ja julgust eksperimenteerida. Kodu on koht, millel on Sinu nägu!

Kui Sul on tunne, et vajad midagi uut oma koju mis värskendaks meelt ja annaks silmailu, siis on salong Muster koht, kuhu sammud seada.

Lisaks laiale tapeedi-kanga valikule ja mööblile-valgustitele pakume hulgaliselt erinevaid sisustusaksessuaare. Kui on vaja midagi sooja ja pehmet varba alla, siis leiad  meilt erinevaid vaipu alates värvilistest kaltsuvaipadest  kuni algupäraste Kilim vaipadeni. Oma vannituppa, olgu see siis väike või suur, tavaline või lausa kodune spa, leiad Mustrist luksuslikke seepe-aroome ja hästi disainitud tarvikuid.

Oma köögi ja söögitoa unistuste täitmiseks pakume palju erinevaid nõusid-serviise, klaase-pokaale ja tarvikuid-aksessuaare. Hubase ja sooja meeleolu loomiseks leiad meilt suure valiku erinevaid küünlaid ja laternaid.

Salongist Muster leiad oma kodu kaunistamiseks, uue emotsiooni loomiseks või kingitusteks lugematul hulgal erinevaid ja unikaalseid detaile. Imelisel jõulude ajal, kus me kõik oleme veidi erilisemas ja ülevamas meeleolus,  abistab salong Muster nii kodu kui kontori dekoreerimisel ning kallitele inimestele kingituste leidmisel.

Valgustid

Köök

Vaibad

Küünlad

Koduaroomid

Seebid

 Aksessuaarid

Lilled

 Jõulukaubad

Shopping Cart
Scroll to Top