post

Kinkekaartide kasutamine

Kallid kliendid!

 

Praeguses eriolukorras püsime kodudes, et hoida endid ja oma lähedasi. Samas võib mõne kinkekaardi kehtivus hakata läbi saama ja tekkib küsimus, et kuidas seda kingitust siiski kasutada.

Selle olukorra lahendamiseks ostsustasime kõikide Mustri paberkandjal kinkekaartide kehtivust pikendada kuni 31.08.2020, mille kehtivusaeg enne seda kuupäeva saabub.

 

Samas täiendame igapäevaselt oma e-poe valikut toodetega, mis salongis kohe olemas, et saaksite oma oste sooritada turvaliselt kodust lahkumata.

Kui soovite e-poe ostu  eest tasuda paberkandjal kinkekaardiga, siis oleme ka selle jaoks lahenduse välja mõelnud – palun võtke meiega ühendust telefonil 679 1746 või e-mailil info@muster.ee ja siis juhendame Teid selles osas täpsemalt.

 

Ilusat kevade jätku ja püsigem terved 🙂

Teie Muster

 

post

Ilusat kevade algust ja jääge terveks!

Kallid kliendid!

Anname teada, et meie salong on ajutiselt avatud:

E-L 11-18

Meie tublid klienditeenindajad järgivad kehtestatud eriolukorras Terviseameti poolt antud nõudeid ja kutsume Teid tegema sedasama.

Tuleme tööle ainult täiesti tervena ja ootame salongi külastama neid, kes on terved.

Kui tunned end halvasti, jää koju. Kõigil neil, kes ei saa praegu kodust välja tulla, on hea võimalus külastada meie e-poodi.

Lisame sinna igapäevaselt juurde uusi tooteid, mis salongis kohe olemas ja saadame need Teile turvaliselt koju tasuta.

Hoolime üksteisest ja olge hoitud!

post

Veebruari soodustused

Veebruaris on meil KÕIK VALMISTEKSTIILID -20% ja AMEERIKA DIIVANID -40%.

Hulk kardinaid on saadaval ka meie e-poes, aga laiema valiku erinevaid kardinaid, laudlinu, padjakatteid, pleede ja päevatekke leiate meie salongist.

Samuti on valik soodusdiivaneid üleval e-poes, aga nende mugavust saab ikka proovida kohapeal 🙂

Ootame teid külla!