Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line lamamistool Siesta

760.00 925.00 

760.00 925.00 

Vali värv
This option is required
Hall värv Helehall värv
padi
This option is required
.padjata helehall padi
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Siesta on kaasaegne, rangete ja sujuvate joontega lamamistool mis on loodud Cane-line disainimeeskonna poolt. Lamamistool on valmistatud ülimaltvastupidavast materjalist ning seetõttu on sobilik kasutamiseks nii koduaias kui kahotellides ja kuurortides.

Siesta on valmistatud vastupidavast pulbervärvigakaetud alumiiniumist mis on kaetud Cane-line poolt välja töötatud vahendiga Tex,mis talub igapäevast kulumist ja nii UV-kiirgust kui ka vihma ning seetõttu sobilikkasutamiseks igas kliimas kogu maailmas. Siesta on kergesti ladustatav ja seetõttuväga kompaktne. Siesta padi on mõeldud mugavuse tõstmiseks ning onvalmistatud ülimalt vastupidavast Cane-line Virtue kangast.

Mõõdud: W205 x D60 x H88 cm, istme kõrgus: 34 cm

Säilitamine: Teie mööbel võib õues olla aastaringselt, kuid kõige parem on hoida seda mööblikatte alltalvekuudel või perioodidel, mil mööblit ei kasutata. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkidakondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.Võimaluse korral on kõige parem hoida mööblittalvekuudel siseruumides, et rohkem seda kaitsta.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Moderne/skandinaavia

värv

Hall, helehall

padi

.padjata, helehall padi

Küsi infot