Allahindlus!
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line söögilaud Core

1,700.00 2,668.00 

1,700.00 2,668.00 

Vali värv
This option is required
Hall värv Must värv
Mõõdud
This option is required
W160 x D100 x H74 cm W210 X D100 x H74 cm W274 x D100 x H74 cm
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Core söögilaud ühendab endas kaasaegset disaini ja klassikat ning tõstab tiikpuu kasutamist välimööblis uuele tasemele. Lauaplaadi pehmed, ümarad vormid on ühendatud alumiinium raamiga mis on kaetud pulbervärviga. Tänu sellele Core söögilaud on väga tugev ja vastupidav vaatamata oma õrnale välimusele. Sööglaua liistud on hoolega valitud ja kõrgeima kvaliteediga, tarnitud Indoneesias sertifitseeritud liikmete poolt WWF / GFTN . Core söögilauad on valikus kolmes suuruses ja kahe raami värviga, mis võimaldab teil valida oma vajadustele vastav söögilaud.

Mõõdud: W160 x D100 x H74 cm; W210 X D100 x H74 cm; W274 x D100 x H74 cm

Materjal: Cane-line tiikmööbel on valmistatud WWF-GFTN sertifitseeritud puidust, mis on teie garantii, et puit on saadud vastutustundlikult ja säästvalt majandatud metsadest. Tiik on lehtpuu, mis on kõrge õlisisalduse tõttu ideaalne välitingimustes kasutamiseks. Tiigipuidus mööbel tarnitakse töötlemata. Kui mööbel jääb töötlemata, Aja jooksul ilmub paatina, mis muudab puidu värvi kahvatuhalliks. Kui soovite säilitada algse kuldse värvi, soovitame tiikpuidust mööblit aeg ajalt uuesti õlitada, enne õlitamist pinda peaks aga kindlasti puhastama (sooja veega ja puhastusvahendiga). Arvestage, et tiikpuu on looduslik materjal ja seetõttu ta “elab”. See tähendab, et kuivamise ajal võivad tekkida väikesed praod ja liistud võivad kergelt kõverduda. 

Hooldus ja puhastamine: Kui soovite kuldset värvi säilitada, tuleb mööblit regulaarselt õlitada. Kui sageli on seda vaja, sõltub kliimast ja kas mööbli kasutakse varjus, näiteks katuse all. Üldjuhul tuleks tiikpuust lauaplaate puhastada ja töödelda vähemalt paar korda aaastas. Kui teie tiikmööbel muutub pealt hõbehalliks või mustaks, saab seda puhastada soovitavalt tiikpuhastusvahendiga. Pärast puhastamist ja põhjalikku veega loputamist laske mööblil kuivada. Kui mööbel on täielikult kuivanud, võib seda õlitada. Kui mööbel on pikalt seisnud ning on arenenud paatina, võib enne puhastamist ja töötlemist lauaplaat lihvida. Puhastage lauaplaat iga päev niiske lapiga, vee ja pesuvahendiga. 

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

mõõt

W160 x D100 x H74 cm, W210 X D100 x H74 cm, W274 x D100 x H74 cm

värv

Hall, Must

Küsi infot