Allahindlus!
Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line tool Derby

385.00 504.00 

385.00 504.00 

padi
This option is required
.padjata hall iste ja seljatoe padi hall padi hallikaspruun iste ja seljatoe padi hallikaspruun padi helehall iste ja seljatoe padi helehall padi must iste ja seljatoe padi must padi valge iste ja seljatoe padi valge padi
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Romantiline Derby tool on käsitsi kootud soojas meekarvatoonis. Et tool oleks veelgi mugavam, juurde saab tellida ka iste ja seljatoepadjad. Neid on saadaval erivärvides.

Mõõdud: W67 x D63 x H80 cm (laius x sügavus x kõrgus), Istme kõrgus: 43 cm, käetoe kõrgus 70cm

Materjal: Cane-Line Waeve on väga vastupidav, värvitud polüetüleen (PE), mis sobib ideaalselt välitingimustesse, sest on niiskuskindel ja talub välitemperatuuri kõikumisi. Nii kiudude struktuur kui ka kudumine (käsitsi kootud) tagavad elastsuse ja optimaalse istme mugavuse. Materjal on UV-kiirguse eest kaitstud ja vajab minimaalset hooldust. Ta säilitab oma värvi ja kuju aastaid. Iga ese võib oma tooni poolest natuke varieeruda tekitades punutise sisse kerge kontrasti. See annab mööblile ainulaadse, loodusliku ja eksklusiivse mulje. 

Hooldus ja puhastamine: Kuna toodet kasutatakse välitingimustes, on oluline regulaarselt seda puhastada pehme harja ja seebiveega. Pinnale koguneb erinevat mustust, langevaid lehti, marju, õietolmu või lindude väljaheiteid, aja peale nende eemaldamine võib olla raskem. Alternatiivina saab mööblit puhastada kõrgsurvepesuriga.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

padi

.padjata, hall iste ja seljatoe padi, hall padi, hallikaspruun iste ja seljatoe padi, hallikaspruun padi, helehall iste ja seljatoe padi, helehall padi, must iste ja seljatoe padi, must padi, valge iste ja seljatoe padi, valge padi

Küsi infot