Tootekood: - Kategooria: Silt:

Cane-line tool Lean

275.00 405.00 

275.00 405.00 

Vali värv
This option is required
Helehall värv Must värv Valkjashall värv
padi
This option is required
.padjata hall padi
Clear selection
Add to Wishlist

Kirjeldus

Lean on range ja moodsa disainiga ülimugav tool. Selle on kujundanud disainerite duo Welling /Ludvik, kes on tuntud puhta esteetika poolest ja igal detailil on oma funktsionaalne eesmärk. Lean tool on ladustatav.

Mõõdud: W59 x D59 x H80 cm (laius x sügavus x kõrgus), Istme kõrgus: 46,5 cm.

Materjal: Cane-Line Waeve on väga vastupidav, värvitud polüetüleen (PE), mis sobib ideaalselt välitingimustesse, sest on niiskuskindel ja talub välitemperatuuri kõikumisi. Nii kiudude struktuur kui ka kudumine (käsitsi kootud) tagavad elastsuse ja optimaalse istme mugavuse. Materjal on UV-kiirguse eest kaitstud ja vajab minimaalset hooldust. Ta säilitab oma värvi ja kuju aastaid. Iga ese võib oma tooni poolest natuke varieeruda tekitades punutise sisse kerge kontrasti. See annab mööblile ainulaadse, loodusliku ja eksklusiivse mulje. 

Hooldus ja puhastamine: Kuna toodet kasutatakse välitingimustes, on oluline regulaarselt seda puhastada pehme harja ja seebiveega. Pinnale koguneb erinevat mustust, langevaid lehti, marju, õietolmu või lindude väljaheiteid, aja peale nende eemaldamine võib olla raskem. Alternatiivina saab mööblit puhastada kõrgsurvepesuriga.

Säilitamine: Mööbli säilitamiseks sügis- ja talvekuudel on mitu võimalust.

• Parim on mööblit hoida siseruumides.
• Teise võimalusena saab seda hoida kaetud terrassil, või varikatuse all
• Lõpuks saab mööblit hoida õues mööblikatte all. Pange tähele, et mööblikatte alla võib tekkida kondents, mis võib põhjustada hallitust. Seepärast tõstke kate mööblilt eemale, et tagada õigeõhuringlus ja minimaliseerida kondentsi teket.

Lisainfo

bränd

Cane-line

stiil

Klassikaline/maakodu, Moderne/skandinaavia

värv

helehall, Must, Valkjashall

padi

.padjata, hall padi

Küsi infot