Fine Decor vinüültapeet FD68857

19.00 

Laost otsas

Tootekood: FD68857 Kategooria:

Fine Decor vinüültapeet FD68857, rulli mõõdud 10,05m x 52cm, mustrisamm 6,6 cm.

Kataloog: Dollhouse 

 

Tähelepanu! Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Paigaldamisel kantakse liim tapeedile. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

 

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu.

Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

 

bränd

Fine Decor

materjal

Vinüültapeet

stiil

Taimed / loodus

värv

Sinine

    Shopping Cart
    Scroll to Top