Tootekood: 112827 Kategooria:

Harlequin vinüülkattega pilttapeet 112827

537.00 

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Harlequin vinüülkattega pilttapeet, kollektsioon COLOUR II, disain ENIGMATIC 112827  ,  rullis on 4 paani, mis tuleb mööda joont lahti lõigata.  Rulli mõõdud 68,5 cm x 13,35 m,  mustrisamm laiusesse 274,4 cm,  H 300cm

Pildi laius 274,4 cm ja koosneb 4 paanist.

Paigaldamisel kantakse liim tapeedile. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Tähelepanu! Tegemist ei ole laovaliku tapeediga. Antud tapeedi tarneaeg on 2-4 nädalat. Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Harlequin

materjal

Vinüültapeet

värv

Naturaalne, Navi sinine, Sinine, Tumesinine, Valkjashall

Kollektsioon

Colour II

Küsi infot