Tootekood: 880909F Kategooria: Sildid: , , ,

Hübsch küljelaud Acorn

200.00 

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Küljelaud Acorn  on lihtne ning geniaalne. Tammepuidust valmistatud küljelaud on ideaalse kõrgusega ja ka väga praktiline. Tänu sellele küljelauale saate oma asjad korras hoida nii elutoas, magamistoas, söögitoas kui ka koridoris. Oma heleda tammepuiduga sobib küljelaud Acorn kenasti põhjamaisesse, aga ka teistesse elustiilidesse. Küljelaud kaunistab teie kodu ja lummab isegi tumedad seinad oma loomuliku puidumustriga.

 

Mõõdud: 37 cm x 27 cm x 42 cm

Materjal: tamm

Hübsch on pärit Taanist ja on praegu üks juhtivaid mööblibrände Põhjamaades. Selle asutasid Flemming Hussak, Jannie Krüger ja Daniel Henriksen 2010. aastal eesmärgiga luua midagi unikaalset.
Taani disainimeeskond lähtub põhjamaisest stiilist, järgib ajastu trendi ja ühendab erinevate ajastute omadusi, et kujundada erilisi ja kvaliteetseid tooteid.
Alates 2020 aastast kasutab Hübsch ainult FSC sertifitseeritud puitu. FSC (Forest Stewardship Council) ehk Metsahoolekogu on 1993. aastal asutatud rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, mis seisab metsade vastutustundliku majandamise eest kogu maailmas.
FSC märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust.

Tutvu toodete kataloogiga ning esita meile päring https://hubsch-interior.com/en/

Lisainfo

bränd

Hübsch

Küsi infot