Tootekood: 990714 Kategooria: Sildid: , ,

Hübsch lauavalgusti Mush

220.00 

2 laos (saab järeltellida)

Add to Wishlist

Kirjeldus

Lauavalgusti Mush paistab silma oma originaalse välimusega, lambijala koonilist kuju täiendab harmooniliselt poolümar lambivari. Lauavalgusti Mush ühendab endas tööstuslikke omadusi kaasaegse elegantsi ja skandinaavia minimalismiga, luues hulgaliselt kujundus võimalusi. . Õige lambi valikul on suur mõju interjööri lõplikule väljanägemisele. Lauavalgusti Mush sobib hästi igasse tuppa: koridori, elutuppa või isegi magamistoa voodi kõrvale

Mõõdud: ø35xh52cm

 

Hübsch on pärit Taanist ja on praegu üks juhtivaid mööblibrände Põhjamaades. Selle asutasid Flemming Hussak, Jannie Krüger ja Daniel Henriksen 2010. aastal eesmärgiga luua midagi unikaalset.

Taani disainimeeskond lähtub põhjamaisest stiilist, järgib ajastu trendi ja ühendab erinevate ajastute omadusi, et kujundada erilisi ja kvaliteetseid tooteid.

Alates 2020 aastast kasutab Hübsch ainult FSC sertifitseeritud puitu. FSC (Forest Stewardship Council) ehk Metsahoolekogu on 1993. aastal asutatud rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, mis seisab metsade vastutustundliku majandamise eest kogu maailmas.

FSC märki kandev toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust.

 

Tutvu toodete kataloogiga ning esita meile päring https://hubsch-interior.com/en/

Lisainfo

bränd

Hübsch

stiil

Moderne/skandinaavia

Küsi infot