Allahindlus!
Tootekood: HAP901 Kategooriad: , ,

Khroma fliistapeet HAP901

Original price was: 63.00 €.Current price is: 53.55 €.

2 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Khroma Zoom fliistapeet HAP901 , rulli mõõdud 10,05 m x 53 cm, mustrisamm 12,8 cm
Kollektsioon: Be Happy
NB! 2 rulli kohe laos saadaval soodushinnaga, kuna jäid järgi ühest suuremast tellimusest. Juurde võimalik tellida hinnaga 63 EUR/rull. Soovi korral kontakteeruge info@muster.ee

Fliistapeedile on lisatud tootmisel kangakiude, mis muudavad tapeedi tugevamaks, vähem venivaks ja kergemini paigaldatavaks.

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Tähelepanu! Arvuti- ja telefoniekraanid võivad moonutada toote tegelikku värvitooni. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

bränd

Khroma

materjal

Fliistapeet

stiil

Lastele, Moderne/skandinaavia, Taimed / loodus

värv

Loodusvalge, Roheline, Valge

kollektsioon

Be Happy

Küsi infot