Allahindlus!
Tootekood: 33712 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kookosküünal, kakao

Original price was: 19.90 €.Current price is: 15.92 €.

2 laos

Add to Wishlist

Kirjeldus

Kookosküünal on suurepärane troopiline pärl, mis on lahutamatuks osaks hubasest kodu atmosfäärist. Küünla väliskestaks on taaskasutatud kookospähkel, mis on täidetud 300 grammi looduslike taimsete soja- ja kookosvahade seguga ning lõhnastatud naturaalsete eeterlike õlidega.
Kakao – lõhn, mis tekitab tunde, nagu jalutaksid kaugetel Lõuna-Ameerika põldudel

Puidust lapik taht annab ilusa leegi ja selle särin tekitab hubase tunde. Iga küünal on pakitud siidpaberisse ja eraldi karpi, seetõttu sobib ideaalselt kingituseks. Põlemisaeg ca 45 tundi. Kuna küünlaümbriseks olev kookospähkli kest on looduslik, siis on iga küünal unikaalne oma kuju poolest ja orienteeruvaks suuruseks on diameeter 11 cm ja kõrgus 7 cm. 

Küünlad sobivad nii sise-kui välistingimustesse. Esimestel põlemise minutitel võivad veidi rohkem tossata, aga see kaob kui taht on korralikult põlema hakanud.

Küünla põledes kookoskesta temperatuur tõuseb ja see võib jätta küünla all olevale pinnale jälje.  Lisaks võib kookospähkli koor kergelt higistada, seega soovitame küünalt kasutada alati selleks jaoks mõeldud alusel, et kaitsta mööblit või muid pindasid võimaliku pleki eest.

Küünlaid põletades palun järgige alati ohutusjuhiseid:

  1. Ärge asetage küünalt täispuhutavatele pindadele ja kergesti süttivatele materjalidele peale.
  2. Süüdake see ainult hästi ventileeritavates ruumides ja eemal kergestisüttivatest materjalidest, nagu paber, kardinad, voodilinad jne.
  3. Hoidke küünalt eemal imikutest ja lemmikloomadest.
  4. Hoidke küünalt eemal tugevast õhuvoolust.
  5. Ohutu ja hea suurusega leegi tagamiseks trimmige taht alati enne küünla süütamist
  6. Iga tahi põhjas on metallosa, et vältida küünla lõpuni põlemist. Ohutuse tagamiseks jätke alati põhja 1,5 cm vaha.
  7. Küünla kustutamisel veenduge alati, et leek on täielikult kustunud, enne kui ruumist lahkute.
  8. Kui küünal on lõpuni põlenud, võib kookoskoore seest puhastada ja taaskasutada dekoratiivse anuma või potina. Ärge kasutage seda toidukausina.

Küsi infot