Tootekood: R19651 Kategooria: Sildid: ,

Rebel Walls fototapeet PINEAPPLE R19651

43.00  / m2

Saadaval järeltellimisel

Kokku (m2)
Hind
Add to Wishlist

Kirjeldus

Rebel Walls fototapeet PINEAPPLE R19651. Tapeeti toodetakse individuaalse tellimuse järgi tellijale vajalikkes mõõtudes, paani laius 50cm. 
Kollektsioon: Linda Pålemo

 

Kõik Rebel Walls fototapeedid on prinditud armeeritud nailonkiududega mittekootud paberile (fliis), mille kiud ei tekita toatemberatuuril VOC (Volatile Organic Compounds) ehk lenduvaid orgaaniliseid ühendeid. Kogu trükk teostatakse täielikult naturaalsete mittetoksiliste värvidega, mis ei eralda lenduvaid orgaanilisi ühendeid ning on täiesti ohutud igat tüüpi allergia ja astma puhul.

Tarneaeg: 2-3 nädalat.  

Paigaldamisel kantakse liim seinale. Täpsem paigaldusjuhend siin. 

Tähelepanu! Foto on illustreeriva tähendusega – toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga kuvari seadistustest. Võimalusel saate tutvuda toote näidistükiga meie salongis Pärnu mnt 139a, Tallinn.
Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4 loetletud tingimustele ei saa tagastada vastavalt ostja soovile mõõtu lõigatud tooteid (kangad) ning ostjale spetsiaalselt tellitud kaupa (ostja poolt antud mõõtudega ostjale tellitud fototapeet), välja arvatud toote puuduste korral.

Palume kõikide tapeedirullide etiketid hoida alles kuni paigalduse lõpuni. Etiketil on märgitud toote kood ja partii number -see on justkui selle rulli pass. Kui teil on vaja lisarulle, siis palun teavitage meid vajalikust partiinumbrist, nii saab veenduda, et ei tekiks tooni erinevusi. Enne paigaldamist veenduge, et kõik rullid on ühest partiist ning et tapeedil ei esine defekte, värvipraaki, toonivahesid. Kui ilmneb varjatud tootmisdefekte, siis peate kogu praagi koos etiketiga meile tagasi tooma. Jätke paigaldus pooleli, kui avastate defekti paigalduse käigus. Ka juba paigaldatud jupid peate meile tagastama. Nende abil peame tõestama tootjale defekti olemasolu. Paigaldatud praaktooteid kauplus ei asenda. Samuti ei kompenseeri kauplus praaktapeedi paigaldamisega seotud kulusid. Pretensioonidele vastame 7 tööpäeva jooksul.

Lisainfo

materjal

Fliistapeet

stiil

Moderne/skandinaavia, Taimed / loodus

Küsi infot