Tootekood: 373516-B Kategooriad: , Silt:

De Eekhoorn Vive pöörlev aiatool

399.00 

Saadaval järeltellimisel

Add to Wishlist

Kirjeldus

Otsite suvekuudeks optimaalset lounge’i nautimist? Siis on Vive pöörlev aiatool parim valik! Vive pöörlev aiatool kuulub WOOOD Outdoor kollektsiooni ja on valmistatud musta värvi rotangist. Lopsakas istmepadi kuulub komplekti.

Materjal: Rotang on väga tugev loodusmaterjal ja ühtlasi väga paindlik, mis tagab väga suure vastupidavuse. Looduslik rotang võib ilmastiku mõjude tõttu muutuda halliks. See ei mõjuta mööbli konstruktsiooni, kvaliteeti ega kasutusiga. Rotangi on väga lihtne hooldada ja ta on ilmastiku kundel.

Mõõdud: kogukõrgus on 100 cm, laius 82 cm ja sügavus 105 cm. Istme kõrgus on ees 53 cm ja istmeosa on veidi kaldu 47 cm, see tagab väga mugava istumise. Istmepadi on 10 cm paksune. Pöörlev jalg on 37 cm kõrge ja Ø 60 cm põrandal.

Hooldus: Hoidke rotangist esemeid iganädalaselt puhtana kergelt niiske, puhta lapiga. Jälgige alati, et puitmööblile ei jääks vett peale pärast vihma. Vesi imbub puidu sisse ja jätab aja jooksul jäljed. Neid plekke ei ole alati lihtne eemaldada. Muud plekid eemaldage neutraalse seebiga. Ärge kasutage kemikaale ega kõrgsurvepuhastusvahendeid.

Välitingimustes: Kaitske mööblit vihma eest kile või kaitsekattega. Võimaluse korral on parem, kui mööbel talvitub siseruumides.

 

Tarneaeg:  Kui toode on Eesti laos (toote juures märgitud laoseis), siis kuni 5 tööpäeva. Kui tarneaeg on pikem (toote juures märge: saadaval järeltellimisel ), teatab sellest meie klienditeenindus.

Päritolumaa Holland

Tutvu toodete kataloogiga ning esita meile päring http://deeekhoorn.com/en/

Lisainfo

bränd

De Eekhoorn

Küsi infot