Eijffinger

 

Kui Theo Eijffinger 1875. aastal avas oma sisustusele suunatud ettevõtte, ei aimanud keegi, et viimane pani aluse millelgi väga suurele.

Täna 135 aastat hiljem esitleme uhkusega Eijffingeri poolt loodud tapeete ja kangaid.

Läbi aegade on ettevõtte üle elanud palju – kaks laastavat maailmasõda ning sõdadest tulenevad sügavad majanduskriisid. Need mainitud maailmakriisid ei suutnud ettevõtet murda, vastupidi – läbi aastate firma suurenes ja tegi läbi palju muutusi.

Firma areng oli juba algusest peale jõuline, 25 aastaga arenes firma kõrgklassi kuuluvate kaupade tootjaks. Hakati looma eraldi kollektsioone, mis oli suureks strateegiliseks muutuseks ning üsna pea võeti vastu otsus toota lisaks tapeetidele ka kangaid.

Tänasel päeval võib Theo Eijffinger olla väga uhke, sest tema poolt loodud ettevõtte ja kaubamärgi Eiffinger poolt toodetavaid tapeete ja kangaid müüakse suure eduga üle maailma.
Aastal 2010 on Eijffinger moderne- turundusele orienteeritud ettevõte, mis muutub koos trendide ja kliendisoovidega. Eijffingeri kollektsioonid sobivad nii ühiskondlikesse- kui ka eluruumidesse. Valik on väga lai – Eijffinger pakub laialdaselt lastetoa- ja fototapeete ning naturaalseid seinakattematerjale.

Muster Sisustussalongis nõustavad teid meelsasti asjatundjad, kes aitavad valida just teile sobivaimad tapeedid ja kangad.

Lisainfot leiad: www.eijffinger.com

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top